Розетки та вимикачі
Купуйте розетки і вимикачі у Teclight — якість та стиль для вашого дому чи офісу!
Невід'ємними елементами будь-якої електричної системи в сучасному житлі є вимикачі та розетки. Вони служать для підключення різних електроприладів до джерела живлення. З їхньою допомогою можна керувати освітленням, побутовою та кухонною технікою. Під час вибору та монтажу цих компонентів варто звернути увагу на їхні технічні характеристики, спосіб монтажу, а також варіанти рамок, що можуть доповнити або змінити інтер'єр приміщення. Правильно підібрана і якісно встановлена інсталяція здатна прослужити багато років.
Різновиди розеток
Мережеві розетки діляться на кілька видів залежно від їхньої функціональності, дизайну та застосування:
- Силові розетки призначені для використання в однофазних і трифазних мережах. Вони виробляються з кераміки і мають високий рівень пожежної безпеки.
- Італійські розетки оснащуються гвинтовими пружинами і славляться своєю надійністю. Вони забезпечують міцне з'єднання вилки і пластини контакту. Від якості встановлення такого виду розеток залежить стабільність роботи підключеної техніки.
- Розетка електрична з функцією таймера забезпечує автоматичне регулювання роботи побутових приладів у заданий час. Ця продукція оснащена контактними смугами з міцного металу.
Виробники постачають розетки у двох видах: готовому до використання і як окремі комплектуючі. Останні важчі в монтажі, однак у таких виробів більше можливостей. Ви можете поєднувати елементи різних кольорів, а також використовувати подвійні і потрійні рамки для розширення функціоналу. Це буває необхідно під час встановлення додаткових модулів (телефонні або комп'ютерні розетки). До того ж розетки подвійні більш зручні у використанні.
Різновиди вимикачів
Кнопкові вимикачі застосовуються для розмикання і замикання електричного кола. Багато сучасних моделей оснащуються підсвічуванням для більш зручного управління. На Українському ринку представлені різні види вимикачів для домашнього, офісного та промислового використання:
- Однокнопкові створені для управління одним пристроєм.
- Двохкнопкові та трикнопкові контролюють два або три різних електроприлади за допомогою кнопок.
- Вимикачі-перемикачі (прохідні) керують одним пристроєм із різних місць, наприклад, освітленням у коридорі з різних кімнат.
- Перехресні вимикачі служать для контролю одного електроприладу з двох місць і встановлюються між прохідними.
- Імпульсні не фіксуються в положенні ввімкненого і працюють під час натискання.
- Димери дають змогу регулювати інтенсивність освітлення, підходять для різних типів ламп.
- Вимикачі для жалюзі та ролет керують їхнім підйомом і опусканням. Вони можуть бути з двома і трьома клавішами. Кожна з них має свій функціонал.
- Енергоощадні вимикачі вимикають електроживлення в приміщенні під час вилучення картки, часто використовуються в готелях.
- Терморегулятори контролюють увімкнення, вимкнення і температуру теплих підлог.
Вимикачі підбираються виходячи з ваших потреб. В інтернет-магазині Тек Лайт, ми пропонуємо продукцію провідних виробників, яка відповідає всім стандартам якості.
Правила та поради під час встановлення розеток і вимикачів
Розетки і вимикачі монтуються одним із двох методів: закритим або відкритим. Для закритої інсталяції потрібне штроблення стін і підготовка посадкового місця. Відкритий спосіб підходить для місць, де використовується відкрита проводка, яка не ховається в стіну. Це можуть бути склади, технічні приміщення, СТО.
Під час виконання електромонтажних робіт для внутрішнього встановлення розеток і вимикачів необхідно використовувати коробки для інсталяції. Вони монтуються в стіну перед встановленням електричної фурнітури (телефонні та комп'ютерні розетки). Інсталяцію вимикачів, монтажних коробок і розеток має проводити досвідчений електрик із відповідним допуском до такого роду робіт.
Вимоги до монтажу такі:
- не встановлювати інсталяцію ближче 55 см до джерел газу і води;
- монтаж розеток проводити на відстані 1м від дверей;
- рекомендована висота встановлення розеток і вимикачів 80 сантиметрів від підлоги;
- не рекомендується монтувати електроінсталяцію нижче 40 см від підлоги;
- у вологих приміщеннях слід встановлювати розетки з вологозахистом;
- якщо у вас є діти, необхідно вибрати вироби, що мають спеціальний захист;
- для встановлення кухонної техніки потрібно використовувати розетки з можливістю трифазного підключення.
Для додаткового захисту і збереження електроприладів варто встановлювати розетки із заземленням. Вони мінімізують можливість короткого замикання і ураження струмом.
Акції на технології енергозбереження
Відгуки
Для цієї категорії немає відгуків.